Takviye Edici Gıda Fason Üretim


Takviye Edici Gıda Fason Üretim
Takviye edici gıda fason üretimimizde, müşterilerimizin talebine bağlı olarak; vitamin, mineral, sporcu besinleri, bitkisel ürünler gibi zengin içerikli gıda takviyeleri bulunmaktadır.

Fason üretim, işletmelerin üretim kapasitelerinin yeterli olmadığı durumlarda tercih edilen ve ülkemizde de sıklıkla başvurulan bir tedarik sistemidir.  Likit ve Toz formdaki Vitamin ve Mineraller Şurup, Damla, sprey, saşe ve kapsül gibi sunum şekilleri ile hammadde girişinden son ürün (mamül) hale gelinceye kadar tüm aşamaları ile tesisimizde üretilmektedir.

Yükselen tüketim bilinciyle klasik hammaddelerin haricinde, sertifikalı veya patentli hammaddeler kullanılmış ürünlere talep artmaktadır. SortePharma olarak, üretimi hedeflenen takviye edici gıda ürünlerini, GMP ve HACCP belgeli tesisimizde, Helal, Vegan, Kosher sertifikalı ve ayrıca talep edilmesi halinde patentli özelleştirilmiş hammaddeleri kullanarak değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. SortePharma yurt içi ve yurt dışından bir çok patentli ve klinik çalışmaları yapılmış hammadde üreticisiyle tedarik anlaşmaları yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Günümüz şartlarında normal beslenme ile gıdalardan yeterince vitamin ve mineral ihtiyacı sağlanamamaktadır. Bu maddelerin karşılanabilmesi günlük beslenmeye ek olarak takviye gıdanın alımı ile olabilecektir. Besin takviyesini takiben vücuda yüksek miktarlarda besin sağlanmış olacaktır. 

Normal beslenmeyi zenginleştirmek amacıyla; en bilinen vitamin ve mineral grubunun yanı sıra protein, karbonhidrat, bitkisel ürünler ve bunların ekstreleri, fitokimyasallar, amino asitler, lif, yağ asitleri vb. maddelere de talep artmaktadır. 

Gıda bazlı besin takviyeleri, toz, partikül veya yarı katı olabilen ve bir miktar yüksek kaliteli protein ile az miktarda enerji sağlayan çoklu yüksek yoğunluklu vitamin ve minerallerle güçlendirilmiş gıda temelidir.

Kalite standartlarına ve mevzuatlara uygun şekilde yapılan üretimler, mümkün olan en yüksek seviyede hijyenik koşullar sağlanarak ve sürekli denetlenerek gerçekleştirilmektedir.

SortePharma olarak istenen formülasyonda takviye edici gıda fason üretim işlemleri, vitaminler, diyet ve sporcu gıdaları ve tarım bakanlığı iznine tabi diğer sıhhi müstahzarların üretimi, ambalajlanması ve istenildiği takdirde ürün etiket ve ambalajının tasarlanması ve üretilmesi gibi konuların tamamında müşterilerimize hizmet verebilmekteyiz.

Sipariş edilen ürünleri
- Kapsül
- Likit
- Tablet
- Soft-Gel (yumuşak) Kapsül
- Toz ürün dolumu
- Sporcu gıdaları

Parkurlarımızda üretip ambalajlayarak teslim etmeyi taahhüt ettiğimiz süre içerisinde değerli müşterilerimize sevkiyatını sağlamaktayız.

Takviye edici gıda fason gıda üretimi ile alakalı daha detaylı bilgi almak ve tüm diğer sorularınız için lütfen bize 0232 363 8001 no’lu telefonumuzdan ulaşınız veya info@sortepharma.com.tr adresine mail atınız.
Copyright © 2021 | SortePharma İlaç Gıda Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti.