Misyon ve Vizyonumuz


SortePharma, olarak bulunduğumuz pazarın eksikliklerinin ve geliştirilebilir yönlerinin farkındayız. Üretimin Dünya piyasası üzerinde olan yeri ve etkisi oldukça büyüktür. Bu büyüklüğe sahip bir pazarda yapılan işlerin kalitesinin en üst seviyede olması gerektiğini düşünen bir firmayız. İki taraflı memnuniyetin sağlanması açısından müşterilerimizin iş birliğimizden en iyi şekilde fayda görmeleri ve isteklerinin ya da beklentilerinin karşılanması için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Bu hedefler doğrultusunda, sağlık standartlarını karşılayan, hijyenik ve güvenilir ürünlerimizi piyasaya sunacağımız profesyonel bir hizmet vermekteyiz. 

Müşterilerimiz ile üretim aşamasında ve sonrasında iletişim halinde kalarak, memnuniyetlerinin devamlılığını sağlamak amacındayız. Talep edilen ürünlerin üretiminin tamamını tesislerimizde standartlara uygun şekilde yaparak ve hukuki işlemleri istek doğrultusunda müşterilerimiz adına gerçekleştirerek, ürünlerin piyasaya sunulmasını sorunsuz ve mümkün olan en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz. SortePharma olarak değerli müşterilerimize her geçen gün daha kaliteli hizmet vermek için kendimizi sürekli güncelliyoruz ve buna devam edeceğiz.

Tesislerimizde, tarafımızca üretilen ürünlerin, ambalaj tasarımları, afiş, etiket, logo vb. tasarımlarının talep edilmesi halinde profesyonel grafik ekibimiz tarafından hazırlanma imkanı bulunmaktadır. İşimize verdiğimiz değer ve duyduğumuz saygı doğrultusunda her zaman yüksek kalitede hizmeti müşterilerimizle buluşturmak amacındayız.
Copyright © 2021 | SortePharma İlaç Gıda Kozmetik San. Ve Tic. Ltd. Şti.